Tarjoamme laadukkaita palveluita yrityksille, julkiselle sektorille
sekä muille työllistämistoimijoille.

SUNURA

Hämeenlinna

Turuntie 4-6, 3.krs. 13130 Hämeenlinna
Puh. 040 514 1990
info@sunura.fi

Porvoo

Kaivokatu 37, 3.krs. 06100 Porvoo
Puh. 040 514 1990
porvoo@sunura.fi

Lahti

Vesijärvenkatu 15, 3. krs. 15140 Lahti
Puh. 040 514 1990
info@sunura.fi

Vantaa

Teknobulevardi 3-5, 01530 Vantaa
Puh. 040 514 1990
info@sunura.fi

Y-tunnus: 25817789

Tiedot verkkolaskujen lähettämistä varten:

OVT-tunnus: 003725817789
Operaattori: BasWare
Operaattorin tunnus: BAWCFI22

Tiedot paperilaskujen lähettämistä varten:

SunUra Oy
00064 ADMINISTER

Ota yhteyttä

 

timo-haapoja-sunura-hameenlinna

Timo Haapoja
Toimitusjohtaja, osakas
Henkilöstö, myynti ja koordinointi
Puh. 0400 186 517
timo.haapoja@sunura.fi

kimmo laitinen sunura

Kimmo Laitinen
Liiketoimintajohtaja, osakas
Henkilöstö, myynti ja koordinointi
Puh. 044 974 3236
kimmo.laitinen@sunura.fi

laura huovinen sunura

Laura Huovinen
Rekrytointipäällikkö, osakas
Rekrytointi ja työhönvalmennus
Puh. 040 801 0831
laura.huovinen@sunura.fi

dav

Jeanette Kuljuntausta 
Assistentti
Palkat ja laskutus
Puh. 040 670 7778
jeanette.kuljuntausta@sunura.fi

Ville-Matti Vilkka
Työhönvalmennus
Puh. 040 153 1404
ville-matti.vilkka@sunura.fi



 

 

Sähköpostiosoitteet muodossa: etunimi.sukunimi@sunura.fi

Huolehdimme työntekijöistämme. Ota yhteyttä.

sunura sun ura työllistämispalvelut työpankkikokeilu

Ota yhteyttä

Tarjoamme laadukkaita palveluita yrityksille, julkiselle sektorille sekä muille työllistämistoimijoille.